Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Brother MFC-9460CDN Printer BR-Script Driver 1.00 x64

Brother MFC-9460CDN Printer BR-Script Driver 1.00 x64 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Brother.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 338
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Brother
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Y10C_C1-ps-64-100-enus.EX...
Brother MFC-9460CDN Printer BR-Script Driver 1.00 x64 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Brother.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite C855D Bluetooth Monitor 4.08 i HP Pavilion HDX9002TX BIOS F.41. Brother MFC-9460CDN Printer BR-Script Driver 1.00 x64 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.