Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

British Journal of Photography+ 1.0.1

British Journal of Photography+ to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Użytkownicy mogą korzystać z British Journal of Photography+ dzięki zaangażowaniu pracowników Apptitude Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1116
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Apptitude Media
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
British Journal of Photography+ to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. British Journal of Photography+ może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Apptitude Media

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.0.1.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Newsweek日本版 oraz K MAG.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.