Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BRIEF 3.5

BRIEF to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. BRIEF może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Optizen Labs

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 728
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Optizen Labs
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
BRIEF to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. BRIEF zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Optizen Labs.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 3.5. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić oraz .
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.