Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Boat International 6.0.6

Boat International to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. Boat International powstało w studiu firmy Stonewash DD&AG Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 575
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Stonewash DD&AG Ltd
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Boat International to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Boat International zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Stonewash DD&AG Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 6.0.6 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także Puls Biznesu+ oraz iPhone Life Mag.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.