Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BMW Car 4.1.8

BMW Car to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. BMW Car zostało stworzone przez firmę Unity Media Plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 801
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Unity Media Plc
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku:
BMW Car to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. BMW Car zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Unity Media Plc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 4.1.8. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad oraz National Geographic Magazine-International.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.