Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BK Dictionary Polish English 2.5.0

BK Dictionary Polish English to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z BK Dictionary Polish English dzięki zaangażowaniu pracowników BitKnights Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 666
Cena/licencja: 9,99 zł
Producent/dystrybutor: BitKnights Ltd
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=com.bitknights...
BK Dictionary Polish English to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. BK Dictionary Polish English zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio BitKnights Ltd.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 2.5.0. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić tTorrent Pro oraz Sixaxis Controller.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.