Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BJPhoto: iPhone Edition 1.0.2

BJPhoto: iPhone Edition to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. BJPhoto: iPhone Edition to aplikacja wprowadzona na rynek przez Incisive Media

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 881
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Incisive Media
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
BJPhoto: iPhone Edition to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Narzędzia dla grafików. BJPhoto: iPhone Edition zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Incisive Media.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.0.2 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Konsolowiec oraz What Hi-Fi? Sound and Vision.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.