Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Bitdefender Total Security 2015

Bitdefender Total Security 2015 to zaawansowana aplikacja, odpowiedzialna za bezpieczeństwo naszego systemu oepracyjnego

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2187
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: BitDefender
Rozmiar: 254.97 MB
Nazwa pliku: bitdefender_tsecurity.exe

[inne wersje programu Bitdefender Total Security]
Bitdefender Total Security 2015 to kompleksowy pakiet antywirusowy. Rozwiązania w nim zawarte oparte są na autorskiej technologii producenta. Oprócz wysokiej wydajności, którą potwierdzają liczne testy, pakiet ochronny cechuje prosta obsługa, a wbudowana funkcja Autopilot sprawia, że aplikacja automatycznie stosuje najlepsze ustawienia dla danego komputera i systemu. Program chroni użytkownika przed zagrożeniami z internetu, jak również monitoruje procesy oraz usługi. Nie brak tu oczywiście funkcji skanowania plików znajdujących się na twardym dysku oraz urządzeniach zewnętrznych. Dodatkowym, wartym szczególnej uwagi narzędziem jest Bitdefender Photon – funkcja pozwalająca na optymalizację działania systemu, dokonuje tego poprzez autorskie rozwiązanie. Sprawia ono, że aplikacja „uczy się” komputera. Dzięki temu może optymalnie ustawić funkcje systemowe, a użytkownik poczuje różnicę w działaniu już po paru godzinach od momentu instalacji.

Bitdefender Total Security 2015 oferuje również możliwość sprawdzania statusu chronionego komputera z dowolnego miejsca świata – wystarczy tylko przeglądarka internetowa. Można poprzez nią zalogować się do panelu MyBitdefender i sprawdzić nie tylko poziom ochrony, ale również zobaczyć wszelkie informacje na temat licencji oprogramowania oraz usług. Wszystkie funkcje można przetestować przez trzy miesiące bez żadnych opłat. W tym celu należy pobrać plik instalacyjny z Wirtualnego DVDDVD, a następnie wpisać klucz: K02RYLX.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.