Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Bitdefender Internet Security 2014 PCWORLD 08/2014

Bitdefender Internet Security 2014 to aplikacja stworzona w celu jak najlepszej ochrony systemu operacyjnego przed zagrożeniami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 5026
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: BitDefender
Rozmiar: 3.44 MB
Nazwa pliku: bitdefender_isecurity_17....
Bitdefender Internet Security 2014 to nowe wydanie popularnego programu do ochrony systemu operacyjnego wraca z nowym logo oraz możliwościami. Mamy tu prosty interfejs użytkownika, a kluczowe (i całkiem nowe) funkcje obejmują tryb Autopilota (optymalizuje samoczynnie wszelkie ważne akcje i operacje związane z bezpieczeństwem), ochronę użytkowników sieci społecznościowych oraz technologię Dyspozytor Skanowania, pozwalającą na utrzymanie pełnej wydajności systemu.

Bitdefender Antivirus Plus 2013 składa się modułów, odpowiedzialnych za blokowanie wirusów i oprogramowania szpiegującego (spyware), ochronę poufnych danych (antyphishing), szyfrowanie rozmów oraz zarządzanie siecią domową. Do tego dochodzą moduły ściśle związane z aktywnością w Internecie – antyspamowy, chroniący naszą skrzynkę mailową przed zalewem niechcianych wiadomości oraz kontroli rodzicielskiej, dzięki której każdy rodzic będzie mieć pewność, że jego pociechy nie wchodzą na zakazane strony. Jest tu także dodatkowa zapora sieciowa. Nowe wydanie to aktualizacja aplikacji i usunięcie bugów.

O możliwościach Bitdefender Internet Security 2014 można przekonać się, pobierając za darmo przygotowaną specjalnie dla naszych czytelników, 90-dniową wersję testową.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.