Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar TA970XE Ver. 5.x ATI Chipset Driver 8.71

Biostar TA970XE Ver. 5.x ATI Chipset Driver 8.71 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 478
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RS880G.zip
Biostar TA970XE Ver. 5.x ATI Chipset Driver 8.71 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

W naszej bazie, oprócz Biostar TA970XE Ver. 5.x ATI Chipset Driver 8.71, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP HDX X16-1301TX Premium Notebook NVIDIA Display Driver 7.15.11 czy Toshiba Satellite P300D Touchpad Utility 3.0.1.0 for XP. Kod programu Biostar TA970XE Ver. 5.x ATI Chipset Driver 8.71 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.