Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar TA780G M2+ Ver. 6.x BIOS Utility 1.9.4.2

Biostar TA780G M2+ Ver. 6.x BIOS Utility 1.9.4.2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Biostar.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 401
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Biostar
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOSUpdate_1942.zip
Biostar TA780G M2+ Ver. 6.x BIOS Utility 1.9.4.2 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Biostar.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Biostar TA780G M2+ Ver. 6.x BIOS Utility 1.9.4.2 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Smart Connect Technology , czy Asrock Z77 OC Formula Intel SATA RAID Preinstall Driver. Biostar TA780G M2+ Ver. 6.x BIOS Utility 1.9.4.2 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.