Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar TA75MH2 Ver. 6.x ITE Infrared Driver 5.0 for Vista

Biostar TA75MH2 Ver. 6.x ITE Infrared Driver 5.0 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ITE.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 439
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ITE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Vista.zip
Biostar TA75MH2 Ver. 6.x ITE Infrared Driver 5.0 for Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma ITE.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Biostar TA75MH2 Ver. 6.x ITE Infrared Driver 5.0 for Vista, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L730 Intel Chipset Utility 9.2.0.1015 for Wind czy MSI GT70 0ND Notebook Intel Management Engine 8.1.0.1263 for Win. Biostar TA75MH2 Ver. 6.x ITE Infrared Driver 5.0 for Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.