Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar NF325-A9 BIOScreen Utility 1.9.2.1

Biostar NF325-A9 BIOScreen Utility 1.9.2.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Biostar.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 493
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Biostar
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOScreen.zip
Biostar NF325-A9 BIOScreen Utility 1.9.2.1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Biostar.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Biostar NF325-A9 BIOScreen Utility 1.9.2.1 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook QuickSet Utility A00 czy Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.1) Atheros LAN Optimizer Utility 1.0. Programiści Biostar zadbali, by Biostar NF325-A9 BIOScreen Utility 1.9.2.1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.