Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x BIOS Utility 1.9.4.8

Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x BIOS Utility 1.9.4.8 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Biostar.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 358
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Biostar
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: T_BIOS_Update_1948.zip
Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x BIOS Utility 1.9.4.8 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Biostar.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

W naszej bazie, oprócz Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x BIOS Utility 1.9.4.8, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell Latitude E6530 Notebook ALPS Touchpad Driver A00 czy Sony KDL-32HX750 BRAVIA HDTV Firmware 1.402EUA. Programiści Biostar zadbali, by Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x BIOS Utility 1.9.4.8 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.