Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x BIOS 918

Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x BIOS 918 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Biostar.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 476
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Biostar
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: biosdl.php?BID=2948
Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x BIOS 918 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Biostar.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Intel Rapid Storage Technology Preinstall Driver (AHCI) for Desk i Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 1.0) Intel RST Driver 11.1.0.1006 for. Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x BIOS 918 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.