Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar H61MU3B Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal Driver

Biostar H61MU3B Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 383
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: F6flpy32.rar
Biostar H61MU3B Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Biostar H61MU3B Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal Driver , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Samsung NP530U3BI Series 5 Intel WLAN Driver 14.2.1.1 for XP lub Cisco Linksys AE2500 WLAN Driver 5.100.243.6 for Vista. Biostar H61MU3B Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal Driver poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Stabilne wersje Biostar H61MU3B Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal Driver

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.