Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar H61MHV Ver. 7.x Intel SATA AHCI/RAID Preinstall Driver 1

Biostar H61MHV Ver. 7.x Intel SATA AHCI/RAID Preinstall Driver 1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 336
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: F6flpy32.rar
Biostar H61MHV Ver. 7.x Intel SATA AHCI/RAID Preinstall Driver 1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Biostar H61MHV Ver. 7.x Intel SATA AHCI/RAID Preinstall Driver 1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów HP HDX X18-1023CA Premium Notebook Intel Chipset Installation Ut czy Asus ET2400A BIOS 0403. Aplikacja Biostar H61MHV Ver. 7.x Intel SATA AHCI/RAID Preinstall Driver 1 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Stabilne wersje Biostar H61MHV Ver. 7.x Intel SATA AHCI/RAID Preinstall Driver 1

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.