Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar H61MGE Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver

Biostar H61MGE Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 311
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: F6flpy32.rar
Biostar H61MGE Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Oprócz Biostar H61MGE Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre M57p TSST TS-H653F Firmware LE08 lub Nvidia CUDA Developer Notebook Driver 302.59 Beta for Vista64/Wi. Aplikacja Biostar H61MGE Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Stabilne wersje Biostar H61MGE Ver. 6.x Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall Driver

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.