Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Better Homes and Gardens Magazine 2.14

Better Homes and Gardens Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Better Homes and Gardens Magazine powstało w studiu firmy Meredith Corporation.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 633
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Meredith Corporation
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:
Better Homes and Gardens Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Better Homes and Gardens Magazine zostało stworzone przez firmę Meredith Corporation.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.14 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także British Journal of Photography oraz AGASart.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.