Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Beautiful Kitchens Magazine 1.0

Beautiful Kitchens Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Beautiful Kitchens Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio IPC Media Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 577
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: IPC Media Limited
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Beautiful Kitchens Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Beautiful Kitchens Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników IPC Media Limited.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Computer Arts Collection: Insight and inspiration from the globa oraz Seventeen Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.