Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BBC History Italia 5.5.0

BBC History Italia to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Edukacja. BBC History Italia może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Sprea Editori spa

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 569
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Sprea Editori spa
Rozmiar: 19 KB
Nazwa pliku:
BBC History Italia to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Edukacja. BBC History Italia zostało stworzone przez firmę Sprea Editori spa.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 5.5.0 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić The Economist on iPad (Europe) oraz Runner's World UK.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.