Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Battle Worlds: Kronos

Battle Worlds: Kronos to futurystyczna strategia czasu rzeczywistego. Mamy do wyboru walkę na rzecz jednej z dwóch frakcji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1591
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: KING Art Games
Rozmiar: 555.26 MB
Nazwa pliku: bwk_demo_setup.exe
Battle Worlds: Kronos to strategia turowa osadzona w futurystycznych klimatach. Jak piszą o niej sami twórcy - tak mógłby wyglądać Panzer General, gdyby był tworzony we współczesnych czasach. Gracz dostaje możliwość zabawy singlowej lub w trybie multi. W obu występują dwie frakcje - Yerla, stanowiąca regularne wojsko, a także Residents, czyli partyzanci prowadzący z nią wojnę. Tryb singlowy oferuje kampanię dla każdej z nich - co w sumie daje około 30 godzin rozgrywki, podczas której za pomocą różnorakich jednostek wykonujemy zadane misje. Gameplay w miarę postępów robi się coraz bardziej skomplikowany.

Battle Worlds: Kronos cechuje dobra SI, więc ukończenie kampanii nie jest rzeczą łatwą. W trybie multi możemy grać zarówno w tym samym momencie, co druga osoba, jak też i wykonywać ruchy asynchronicznie. Całość podana jest w udanej oprawie audiowizualnej, o czym można przekonać się, pobierając tą pozycję w wersji demo. Z innych pozycji tego typu można znaleźć na naszych stronach Just Tactics oraz Unity of Command.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.