Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Battery Indicator Pro Zależy od urządzenia

Battery Indicator Pro to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Użytkownicy mogą korzystać z Battery Indicator Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Darshan Computing, LLC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 715
Cena/licencja: 4,99 zł
Producent/dystrybutor: Darshan Computing, LLC
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.darshancom...
Battery Indicator Pro to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Battery Indicator Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Darshan Computing, LLC.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji Zależy od urządzenia. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Jednocześnie z naszej bazy polecamy także FolderSync oraz RealCalc Plus.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.