Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

BatchPatch 2016.9.14.14.21

BatchPatch to narzędzie pozwalające na wprowadzanie aktualizacji systemowych oraz aplikacji na wielu maszynach jednocześnie.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 90
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Cocobolo Software, LLC
Rozmiar: 2.05 MB
Nazwa pliku: batchpatch_2016.9.14.14.2...
BatchPatch to łatwy w obsłudze program dla adminów, pozwalający na zdalne wprowadzanie aktualizacji systemów Windows oraz niektórych aplikacji. Za jego pomocą można zaktualizować wiele systemów jednocześnie, włącznie ze zresetowaniem maszyn. Dodatkowo można dodać do niego własne skrypty, aby jeszcze bardziej zautomatyzować zadania. Podczas aktualizacji wyświetlany jest pasek postępu, a admin otrzymuje cały spis komputerów w sieci LAN - nie musi do każdego logować się indywidualnie. Aplikacja pozwala także na aktualizowanie sterowników, produktów Adobe, Java i innych.

BatchPatch umożliwia grupowanie aktualizacji - np. osobno krytyczne, osobno service packi. Dzięki trybowi offline można wprowadzać zmiany bez konieczności podpięcia do internetu. Wbudowany menadżer zadań pozwala na planowanie wprowadzania aktualizacji - może być to indywidualny czas dla każdej z podległych maszyn. Wydanie trial pozwala na obsługę do czterech maszyn i jest to jedyne ograniczenie w stosunku do wersji płatnej.

W najnowszej wersji zlikwidowano zauważone bugi oraz zoptymalizowano pracę aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.