Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Barbie Magazine - South Africa Interactive 1.5.1

Barbie Magazine - South Africa Interactive to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Barbie Magazine - South Africa Interactive odpowiedzialna jest firma Picsean Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 729
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Picsean Media
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
Barbie Magazine - South Africa Interactive to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Barbie Magazine - South Africa Interactive powstało w studiu firmy Picsean Media.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.5.1 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić iUser oraz Digital Photographer.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.