Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

B+R 1.7

B+R to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Edukacja. B+R może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Skivak Custom Publishing

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 674
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Skivak Custom Publishing
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku:
B+R to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. Za stworzenie B+R odpowiedzialna jest firma Skivak Custom Publishing.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.7.. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić NEXT - Magazyn Przyszłości oraz Runner’s World ITA.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.