Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AxCrypt Portable 1.7.3156.0

AxCrypt to program przeznaczony do szyfrowania danych. Obsługuje 128-bitowy standard AES, radzi sobie bez trudu z plikami większymi niż 4 GB.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2691
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Axantum Software
Rozmiar: 546 KB
Nazwa pliku: AxCrypt2Go_1.7.3156.0.ex
AxCrypt Portable to program przeznaczony do szyfrowania i deszyfrowania danych, obsługujący standard AES ze 128-bitowym kluczem. Może przydać się zwłaszcza przy dzieleniu się plikami w technologii chmury (np. przy użyciu Dropboxa czy Live Mesh). Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i radzi sobie bez trudu nawet z plikami mającymi kilka GB wielkości. Wszystkie szyfrowane pliki zabezpieczamy hasłem - każdy może mieć swoje lub też możemy zastosować jedno dla wielu.

AcXrypt Portable integruje się z systemem Windows i jest dostępny z menu kontekstowego. Program posiada polską wersję językową. Jako że mamy tu otwarty kod źródłowy, każdy programista może dowolnie go modyfikować. Z innych aplikacji tego typu warto zwrócić uwagę na Winlock oraz Crypt4Free. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

Wersja Portable nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym.

Stabilne wersje AxCrypt Portable

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.