Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Avira Antivirus Pro 15.0.8.656

Avira Antivirus Pro to program antywirusowy do kompleksowej ochrony systemu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1850
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Avira
Rozmiar: 176.86 MB
Nazwa pliku: avira_antivirus_pro_2015....
Avira Free Pro to zaawansowany program antywirusowy. Program posiada wydajny skaner działający w trybie rzeczywistym, jak i również może w każdym momencie żądanym przez użytkownika przeskanować wszystkie dyski komputera w poszukiwany wirusów trojanów itp. Zawdzięcza swoją wysoką, potwierdzoną niezależnymi testami skuteczność wykorzystaniu własnego systemu chmury – Avira Protection Cloud. To rozwiązanie sprawia, że aplikacja jest na bieżąco informowana o wszelkich wykrytych zagrożeniach i potrafi podjąć przeciw nim skuteczne działania. Sercem systemu ochrony jest autorski skaner antywirusowy, pracujący w czasie rzeczywistym i sprawdzający zarówno uruchamiane na komputerze programy, jak i odwiedzane

strony WWW, a działanie obejmuje także przychodzące e-maile.

Avira Free Pro w stosunku do darmowej edycji posiada następujące funkcje: osłonę antyphishingowa, moduł gracza (Game Mode), wsparcie techniczne, blokada niechcianego pobierania, skanowanie poczty# przychodzącej. Praca aplikacji odbywa się w tle, nie zakłócając działania komputera. Doskonale integruje się z zaporą wbudowaną w system Windows, a podejrzane pliki przenosi w pierwszej kolejności do kwarantanny, gdzie sam użytkownik może zadecydować, co z nimi zrobić. Ciekawym pomysłem jest możliwość zablokowania za pomocą hasła ustawień programu, co zagwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie ich w stanie zmienić.

O wszystkich tych możliwościach nasi czytelnicy mogą przekonać się przez aż 90 dni. Należy w tym celu pobrać plik instalacyjny ze strony Wirtualnego DVD – pokaże się wówczas klucz aktywacyjny, który trzeba wpisać w okienku rejestracyjnym programu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.