Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AVG Internet Security 2012 12.0 Build 2197a5126

AVG Internet Security to ochrona bezpieczeństwa podczas używania sieci. Mamy tu moduł antywirusowy, firewall, ochronę przed kradzieżą danych i inne komponenty.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1289
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: AVG Technologies
Rozmiar: 155.62 MB
Nazwa pliku: avg_isct_x86_all_2012_219...
AVG Internet Security to program łączący w sobie różne technologie antywirusowe, antyspyware, antyspam oraz firewall z niezawodnym systemem automatycznych aktualizacji oraz małym obciążeniem zasobów systemowych. W pakiecie znajduje się centralne zdalne zarządzanie, które pozwala na zdalną instalację, aktualizację oraz zdalne zarządzanie wszystkimi stacjami i serwerami w sieci.

Korzystanie z programu AVG Internet Security ułatwia polski interfejs, do którego trzeba się jednak przyzwyczaić. W skład programu wchodzą wszystkie moduły konieczne do utrzymania dobrej kondycji systemu. W centrum kontrolnym znajdziemy więc skaner antywirusowy, moduł antyszpiegowski, filtr niechcianej poczty elektronicznej, zaporę sieciową, harmonogram zadań, ochronę rezydentną, kwarantannę wirusów, menedżera aktualizacji czy skaner poczty elektronicznej. Program przy pomocy prostego kreatora pozwala na konfigurację firewalla i sprawdzenie uaktualnień (szczepionki).

AVG 2012 Internet Security w najnowszej wersji to likwidacja zauważonych bugów oraz optymalizacja pracy aplikacji.

Stabilne wersje AVG Internet Security 2012

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.