Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AUX Magazine 1.5

AUX Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. AUX Magazine zostało stworzone przez firmę GlassBOX Media Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1216
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: GlassBOX Media Inc.
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
AUX Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. AUX Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez GlassBOX Media Inc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić FX Trader Magazine oraz Engadget Distro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.