Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Autoweek Mag App 2.5.4

Autoweek Mag App to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Autoweek Mag App zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AutoWeek.com.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 864
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AutoWeek.com
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
Autoweek Mag App to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Autoweek Mag App to aplikacja wprowadzona na rynek przez AutoWeek.com

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.5.4. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Czas na Wnętrze oraz Mac Life Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.