Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Autostarts 1.7.5

Autostarts to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Autostarts zostało stworzone przez firmę Michael Elsdörfer.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 815
Cena/licencja: 6,00 zł
Producent/dystrybutor: Michael Elsdörfer
Rozmiar: 40 KB
Nazwa pliku: details?id=com.elsdoerfer...
Autostarts to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Autostarts może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Michael Elsdörfer

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 1.7.5. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić ROM Toolbox Pro oraz Klawiatura SlideIT.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.