Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Auto Świat 1.0.2

Auto Świat to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Auto Świat to aplikacja wprowadzona na rynek przez Axel Springer Polska

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 792
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Axel Springer Polska
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:
Auto Świat to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Auto Świat zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Axel Springer Polska.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.0.2 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić My Nikon Life Magazine Australia oraz KLIF Magazyn Mody.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.