Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

auto motor und sport HD 2.5.7

auto motor und sport HD to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. auto motor und sport HD może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Motorpresse Stuttgart

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 766
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Motorpresse Stuttgart
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:
auto motor und sport HD to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z auto motor und sport HD dzięki zaangażowaniu pracowników Motorpresse Stuttgart.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.7 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Better Homes and Gardens Magazine oraz iMagazine.pl.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.