Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

auto motor HD 2.2.3.2

auto motor HD to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. auto motor HD zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Motorpresse Stuttgart.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 678
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Motorpresse Stuttgart
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
auto motor HD to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Za stworzenie auto motor HD odpowiedzialna jest firma Motorpresse Stuttgart.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.2.3.2. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Good Housekeeping UK oraz Business Traveller Poland.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.