Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Australian T3: The Gadget Magazine 3.1.8

Australian T3: The Gadget Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Australian T3: The Gadget Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 733
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 25 KB
Nazwa pliku:
Australian T3: The Gadget Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Australian T3: The Gadget Magazine powstało w studiu firmy Future plc.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 3.1.8 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Stuff Magazine oraz Futbol Live - Tygodnik Kibica.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.