Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Audi Driver Magazine 2.5.7

Audi Driver Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Audi Driver Magazine powstało w studiu firmy AutoMetrix Publishing.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 870
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AutoMetrix Publishing
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Audi Driver Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Za stworzenie Audi Driver Magazine odpowiedzialna jest firma AutoMetrix Publishing.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.7. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić WIRED Magazine (UK) oraz App Life Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.