Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Attitude - Europe's No.1 Gay Lifestyle Magazine 4.2.7

Attitude - Europe's No.1 Gay Lifestyle Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Attitude - Europe's No.1 Gay Lifestyle Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Tri Active Media Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 680
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
Attitude - Europe's No.1 Gay Lifestyle Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Attitude - Europe's No.1 Gay Lifestyle Magazine powstało w studiu firmy Tri Active Media Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 4.2.7 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić BBC Music Magazine oraz Intelligent Life.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.