Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ATI Catalyst Software Suite (Windows Vista 32-bit / Windows 7 32 12.4

ATI Catalyst Software Suite (Windows Vista 32-bit / Windows 7 32 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ATI Technologies.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 582
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ATI Technologies
Rozmiar: 110 KB
Nazwa pliku: 12-4_vista_win7_32_dd_ccc...
ATI Catalyst Software Suite (Windows Vista 32-bit / Windows 7 32 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ATI Technologies.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP Pavilion HDX9109TX Intel PRO/Wireless Driver 7.10 D i HP HDX X18-1023CA Premium Notebook Intel WLAN Driver 8.10 B for . Aplikacja ATI Catalyst Software Suite (Windows Vista 32-bit / Windows 7 32 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.