Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asystent Kancelaria Prawnicza 12.8.17

Asystent Kancelaria Prawnicza to kompleksowy system dla firm prawniczych. Pozwala na sprawne zarządzanie tego typu firmą.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 477
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Meteoryt
Rozmiar: 62.25 MB
Nazwa pliku: AsystentKancelariaPrawnic...
Asystent Kancelaria Prawnicza 2012 to system do prowadzenia kancelarii prawniczej, np. radców prawnych, adwokackiej itp. W programie możemy przechowywać informacje o klientach, zleceniach, sprawach oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Dzięki modułowi planowania zadań możemy planować spotkania, dodawać różne przypomnienia o ważnych wydarzeniach i terminach itd. W ramach każdej sprawy możemy dodawać załączniki lub zdjęcia (np. skany dokumentów), prowadzić historię czynności związanych ze sprawą, czy też prowadzić finanse danej sprawy.

Asystent Kancelaria Prawnicza 2012 posiada również moduł książki korespondencji, który zintegrowany jest z poprzednimi modułami i automatycznie przydziela korespondencje pod określone sprawy (np. na podstawie sygnatury akt). Jak więc widać, jest to aplikacja, dzięki któremu prowadzenie kancelarii jest prostsze i bezpieczniejsze.

Nowości w tej edycji to między innymi poprawa pracy z MSSQL i Firebird.

Stabilne wersje Asystent Kancelaria Prawnicza

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.