Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asystent CRM 2014 BIZNES v13.12.3

Asystent CRM 2014 BIZNES to zaawansowany program do pełnej obsługi klientów firmy. Zawiera wszystkie niezbędne moduły do efektywnego biznesu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1162
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Meteoryt
Rozmiar: 27.19 MB
Nazwa pliku: AsystentCRM_2014.exe
Asystent CRM 2014 BIZNES to profesjonalne narzędzie klasy CRM (ang. Customer Relationship Management) zawierające m.in. takie funkcje jak: pełna obsługa danych kontaktowych osób i kontrahentów (klientów); możliwość tworzenia w każdym z modułów grup drzewiastych i przypisywania do tych grup rekordów np. kontrahentów czy zadania; Podstawą programu CRM jest funkcja planowania i przypominania zadań, obsługa mechanizmu podzadań, zlecania zadań innym użytkownikom systemu; CRM posiada zintegrowany klient poczty e-mail; elektroniczna książka korespondencji (książka podawcza, dziennik korespondencyjny) ; w CRM-ie jest również narzędzie do wysyłania mailingów (masowa korespondencja), oraz masowych SMS itp.

Asystent CRM to także rozbudowane mechanizmy importu i eksportu danych, obsługa czytników kodów kreskowych, moduł drukowania kopert z pełną ich konfiguracją, tworzenie kopii bezpieczeństwa baz lokalnych oraz zdalnych i wiele więcej. CRM posiada rozbudowane narzędzia do zarządzania użytkownikami tj, nadawanie uprawnień użytkowników, możliwość ustawiania widoczności modułów czy zmiana hasła dla użytkownika. Programy CRM w wersji Biznes można wykorzystać w pracy sieciowej z serwerami baz danych SQL. Zalecany przez producenta jest silnik bazy MySQL, który z powodzeniem można wykorzystać do pracy zdalnej i lokalnej również przez internet. Aplikacja CRM może być rozbudowana do wersji z systemem sprzedaży tj. do Asystent Firma lub Korporacja, programy te są rozbudowane o dodatkowe moduły sprzedażowe czy logistyczne.

UWAGA

Wszystkie dane wprowadzone do wersji testowej programu pozostają niezmienione i przechodzą do wersji ZAREJESTROWANEJ (ZAKUPIONEJ) programu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.