Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus X54HR Notebook Intel Chipset Driver 9.2.0.1021 for Windows

Asus X54HR Notebook Intel Chipset Driver 9.2.0.1021 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 363
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Chipset_Intel_INFUpdate_W...
Asus X54HR Notebook Intel Chipset Driver 9.2.0.1021 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus X54HR Notebook Intel Chipset Driver 9.2.0.1021 for Windows , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite A300 Intel Display Driver 8.15.10.1825 for Win lub ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Asus X54HR Notebook Intel Chipset Driver 9.2.0.1021 for Windows może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Stabilne wersje Asus X54HR Notebook Intel Chipset Driver 9.2.0.1021 for Windows

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.