Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window

Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1341
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Touchpad_Synaptics_Win7_6...
Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L300D Acoustic Silencer Driver 3.01.03 for Vis lub Toshiba Satellite C650D Supervisor Password Utility 2.0.0.3 for . Aplikacja Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Stabilne wersje Asus X54H Notebook Synaptics Touchpad Driver 15.3.6.0 for Window

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.