Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus X54H Notebook Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.90 for Windows

Asus X54H Notebook Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.90 for Windows to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 619
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Bluetooth_Atheros_AR3011_...
Asus X54H Notebook Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.90 for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asus X54H Notebook Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.90 for Windows jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby HP Pavilion HDX9109TX Intel Chipset Utility 8.3.1.1009 czy Gigabyte GA-B75-D3V (rev. 1.1) Intel Chipset Driver 9.3.0.1020. Programiści Atheros zadbali, by Asus X54H Notebook Atheros Bluetooth Driver 7.4.0.90 for Windows były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.