Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus X54C Notebook BIOS 208

Asus X54C Notebook BIOS 208 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 665
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: K54CAS208.zip
Asus X54C Notebook BIOS 208 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asus.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asus X54C Notebook BIOS 208, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite C640 Intel MEI Driver 7.0.0.1144 czy Lenovo ThinkCentre M57p TSST TS-H653F Firmware LE08. Programiści Asus zadbali, by Asus X54C Notebook BIOS 208 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.