Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus X401A Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3

Asus X401A Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ASUS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 718
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: KB_Filter_Win7_64_Z1003.z...
Asus X401A Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus X401A Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus RT-N10U (VER.B1) Wireless Router Firmware 2.1.1.1.46 czy Asus P8Z77-V LK BIOS 0308. Asus X401A Notebook Keyboard Device Filter Utility 1.0.0.3 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.