Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASUS PadFone 2 Firmware 10.4.9.6 JP

ASUS PadFone 2 Firmware 10.4.9.6 JP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASUS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 574
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: JP_PadFone2user_10_4_9_6U...
ASUS PadFone 2 Firmware 10.4.9.6 JP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz ASUS PadFone 2 Firmware 10.4.9.6 JP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Philips SPC710NC/00 Webcam Driver 4.0 for Windows 7 czy Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.1) BIOS F1. Programiści ASUS zadbali, by ASUS PadFone 2 Firmware 10.4.9.6 JP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.