Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8

Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 475
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: MEI_V8001262_XPWin7.zip
Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus P8Z77 WS BUpdater Utility 1.30 czy HP HDX X18-1116TX Premium Notebook NVIDIA Display Driver 8.17.12. Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Stabilne wersje Asus P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT Intel Management Engine Interface 8

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.