Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus P8Z77-V PREMIUM Intel Rapid Storage Technology Driver 11.1.

Asus P8Z77-V PREMIUM Intel Rapid Storage Technology Driver 11.1. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 356
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: IRST_V11101006_XPWin7.zip
Asus P8Z77-V PREMIUM Intel Rapid Storage Technology Driver 11.1. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asus P8Z77-V PREMIUM Intel Rapid Storage Technology Driver 11.1. to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre A63 ATI Radeon Display Driver 8.633 for XP, czy Samsung NP900X1A Series 9 Easy Network Manager Software 4.0.4.7 . Programiści INTEL zadbali, by Asus P8Z77-V PREMIUM Intel Rapid Storage Technology Driver 11.1. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.