Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus P8Z77-V LucidLogix Virtu MVP Wizard 1.00.08

Asus P8Z77-V LucidLogix Virtu MVP Wizard 1.00.08 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki LucidLogix.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 249
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: LucidLogix
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: LucidWizard_V10008_Win7.z...
Asus P8Z77-V LucidLogix Virtu MVP Wizard 1.00.08 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki LucidLogix.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP G7001TU Notebook Broadcom WLAN Driver 6.00 E for Vista i Asus P9X79 DELUXE ASMedia SATA Driver 1.3.1.0. Programiści LucidLogix zadbali, by Asus P8Z77-V LucidLogix Virtu MVP Wizard 1.00.08 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.